Kredyt konsolidacyjny

prowadzimy kampanie kampanie telesprzedażowe specjalistyczne telesprzedażowe afera panamska

Współcześnie mamy do czynienia z modą życia na kredyt. Wynika to z przeświadczenia, że nie chcemy ograniczać sobie możliwości lokowania naszych środków w bieżących potrzebach. Mierzi nas także zamrażanie pieniądza, bo tak kojarzy się powszechnie zakładanie lokat, czy inwestowanie w różnych jego formach. Do takiej sytuacji przyczynia się także utarty pogląd pozwalający narzekać na nasze zarobki oraz niska siła nabywcza pieniądza. W wyniku wiary w stereotypy, panującej mody oraz wielości proponowanych przez banki ofert, Polacy są skłonni mnożyć kredyty. Swoją rolę odgrywa też łatwość w dostępie do tego produktu. Za pomocą kredytów finansujemy wszystkie nasze przedsięwzięcia i tak naprawdę nie ma w tym nic złego. Wszystko przecież zależy od nas samych.

Taką sytuację dostrzegły banki i wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, chcąc im ułatwić życie, stworzyły kredyt nadążający za panującym trendami. Kredyt konsolidacyjny, mówiąc najprościej, jest ofertą dla tych, którzy mają różnorodne potrzeby i postanowili je zaspokoić za pomocą oddzielnych pożyczek i kredytów. Tytułowy produkt daje możliwość zespolenia wszystkich zobowiązań kredytobiorcy w jedną całość, spłacania w jednej wygodnej racie, często niższej niż suma poprzednich i rozłożenia spłaty na dłuższy okres.

Kredyt konsolidacyjny jest w tej chwili dostępny w ofercie każdego banku komercyjnego, a te prześcigają się w udogodnieniach proponowanych klientowi. Proponują, co wynika z samego charakteru produktu, np. zamianą kredytów na jeden tańszy, sumę rat mniejszą o nawet 50%, łatwość w załatwianiu formalności, akceptację wszystkich źródeł dochodu przy sprawdzaniu przez bank zdolności kredytowej oraz uproszczenie tego procesu dla osób zaufania publicznego. Innymi proponowanymi zaletami są długi okres kredytowania, atrakcyjne ubezpieczenia kredytowe, możliwość odstąpienia od spłaty jednej raty w roku, czy roczny okres karencji w spłatach.

Pojawiają się także deklaracje dostępności tej oferty dla osób ze złą historią w rejestrze dłużników, co dowodzi dobrej woli ze strony banków wobec tych, którym powinęła się w przeszłości noga.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *